Nacházíte se: Úvod >> Produkty a služby


Střežení osob
V rámci této činnosti nabízíme klientům zejména tyto činnosti: ochrana práv a svobod pracovníků objednatele, jejich zdraví a životů a zajištění jejich soukromí a nerušeného výkonu jejich činnosti, ochrana proti zkompromitování chráněné osoby, odhalování činností, které by mohly ohrozit chráněnou osobu, doprovody na jednání, kulturní a společenské akce, služba prováděná speciálně prověřenými a vycvičenými osobami, které jsou vázány mlčenlivostí.
Ostraha majetku
Fyzická ostraha je nejběžnější způsob ochrany prostor zákazníka, ale zároveň je nejméně efektivní. Platí však, že prevence je mnohem účinnější než represe, což se potvrzuje v tom, že chráněný objekt je pro zloděje daleko méně zajímavý než objekt nechráněný. Efektivitu fyzické ostrahy lze zvýšit současným využitím jiných bezpečnostních technologií.
Elektronická ochrana majetku
Tento moderní, velmi oblíbený a rozšířený způsob ochrany osob a zejména majetku prodělal dlouhý vývoj a v současné době je velmi účinný. Pro elektronickou ochranu osob a majetku byla vyvinuta celá řada technologií, které se neustále vyvíjejí. Právě tím, že využíváme nejnovější technologie, a stále přinášíme něco nového, dokážeme nabídnout služby, které konkurence nedokáže.
Pult centralizované ochrany
Dálková ochrana přes pult centralizované ochrany je v dnešní době jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak ochránit majetek. Každý klient, který provozuje jakýkoliv systém dálkového zabezpečení, ať už se jedná o elektronický zabezpečovací systém (EZS) nebo elektrická požární signalizace (EPS), případně kamerový systém s dálkovým dohledem, potřebuje, aby tento systém byl trvale dozorován, a v případě porušení byla situace okamžitě řešena.
Montáže zabezpečovací techniky
V oblasti montáže zabezpečovacích a elektronických zařízení se zaměřujeme a specializujeme především na montáže a instalace standardních zabezpečovacích systémů jako jsou EZS a EPS různých výrobců, kamerových systémů pro vnitřní i vnější použití atd.
Videopult
V rámci maximálního zájmu o snížení nákladů klientů na střežení jsme vybudovali a provozujeme Video Pult Centrální Ochrany (VPCO). Tato nepřetržitá 24 hodinová služba je úzce spojená s výjezdovou zásahovou skupinou.
Úklidové služby
Naše oddělení úklidu zajišťuje vlastními zaměstnanci pravidelný úklid průmyslových, veřejných i kancelářských prostor, včetně celoročního úklidu prostor venkovních.

Máte-li zájem o bližší informace k tématu PRODUKTY A SLUŽBY, kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole "Váš dotaz" a chcete-li od nás odpověď, tak také "Email".


Jméno:
Email (pro odpověď): *
Vzkaz:

Předchozí stránka: EZS a CCTV ZDARMA
Následující stránka: Střežení osob
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.