Nacházíte se: Úvod >> Produkty a služby >> Elektronická ochrana majetku


Tento moderní, velmi oblíbený a rozšířený způsob ochrany osob a zejména majetku prodělal dlouhý vývoj a v současné době je velmi účinný. Pro elektronickou ochranu osob a majetku byla vyvinuta celá řada technologií, které se neustále vyvíjejí.

Právě tím, že využíváme nejnovější technologie, a stále přinášíme něco nového, dokážeme nabídnout služby, které konkurence nedokáže.

Specializujeme se zejména na tyto oblasti:

Elektronické zabezpečovací systémy
Růst majetkové trestné činnosti sebou přináší stále vyšší nároky na ochranu majetku. Jedním ze způsobu, jak tomu čelit, je použití elektronické zabezpečovací signalizace, která slouží k tomu, aby spolehlivě a včas informovala uživatele objektu o záměru narušitele proniknout do chráněného prostoru, a tím chrání osoby i majetek, který se nachází v zabezpečené oblasti.
Elektronická požární signalizace
S rostoucím vývojem technologií staveb se stále zvyšují požadavky na jejich požární bezpečnost. Jedním z prvků požárně bezpečnostního zařízení staveb je elektrická požární signalizace (EPS). Jejíž úlohou je včasné rozpoznání a signalizace vzniku požáru, s přesným určením ohroženého místa v nejčasnějším stádiu jeho vzniku. Právě včasným a přesným odhalením hrozícího nebezpečí, lze předejít nejen škodám na majetku, ale především újmám na zdraví a lidských životech.
Docházkové a přístupové systémy
Kamerové systémy
V současné době je bezpečnost a ochrana majetku velice důležitá. Kamerové systémy jsou nástrojem, pomocí něhož můžete svůj majetek ochránit a sledovat. Provoz kamerových systémů přitom výrazně napomáhá prevenci trestné činnosti a zároveň umožňuje velmi efektivně odhalovat páchanou trestnou činnost.Máte-li zájem o bližší informace k tématu ELEKTRONICKÁ OCHRANA MAJETKU, kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole "Váš dotaz" a chcete-li od nás odpověď, tak také "Email".


Jméno:
Email (pro odpověď): *
Vzkaz:

Předchozí stránka: Ostraha majetku
Následující stránka: Elektronické zabezpečovací systémy
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.