Nacházíte se: Úvod >> O naší společnosti


RCS Security spol. s r.o. je civilní bezpečnostní služba, která se specializuje na poskytování služeb z oblasti bezpečnosti a zabezpečování, zejména pro úřady, školy a školky, komerční a hospodářské organizace a také k osobní ochraně osob. Dále se zabývá elektronickou ochranou objektů. Má vlastní pult centralizované ochrany a disponuje speciálními technologiemi.

Vzhledem ke snaze plnit komplexně požadavky našich zákazníků v oboru bezpečnosti vzniklo u společnosti RCS Security, spol. s r.o. několik oborů, které se specializují na obory činnosti, ve kterých máme dlouholeté zkušenosti.

Patří sem zejména ostraha:

  • zlatých a stříbrných šperků
  • potravinářských výrobků
  • restaurací a heren
  • autoprodejen a autobazarů
  • školských zařízení
  • stavebních společností
  • bytových družstev
  • prodejen zbraní a střeliva

Management RCS Security v současné době disponuje rozsáhlými zkušenostmi z ostrahy objektů, které se snaží přenášet na všechny střežené závody obdobného charakteru, při zachování specifik a požadavků vedení těchto závodů. Ze zkušeností převzatých z jednotlivých závodů, se podařilo vytvořit jednotný a ucelený komplex bezpečnostních postupů a metodik, jejichž dodržováním je dosahováno významných úspor při zabezpečování ostrahy majetku jednotlivých klientů.

Reference
Reference
Garance
Při aktivitách, které nabízíme, může dojít k nezaviněným či zaviněným ztrátám, přičemž může být klientovi způsobena škoda. Proto poskytujeme klientům přiměřené ručení za výkon dodávaných služeb.
Naše filozofie
Naší práci děláme proto, abychom nabízeli našim klientům a partnerům co nejlepší služby a maximální výkon.
Kvalita
Kvalita poskytovaných služeb je dosahována celým komplexem činností, kdy každá z nich svým dílem přispívá k dosažení zaručeného výsledku.
Kariéra
Chcete-li pracovat ve společnosti zabývající se ostrahou osob a majetku, máme pro Vás několik nabídek.Máte-li zájem o bližší informace k tématu O NAŠÍ SPOLEČNOSTI, kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole "Váš dotaz" a chcete-li od nás odpověď, tak také "Email".


Jméno:
Email (pro odpověď): *
Vzkaz:

Předchozí stránka: Kontaktní údaje
Následující stránka: Reference
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.