Nacházíte se: Úvod >> Produkty a služby >> Montáže zabezpečovací techniky >> EZS Systémy >> PARADOX SECURITY


Kanadský výrobce zabezpečovacích systémů a regulační techniky s dlouholetou tradicí.
Evo 192

DIGIPLEX EVO192 je určena pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 podsystémů. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 254 sběrnicových modulůPRO

PRO plus (476) - duální infradetektor

PRO PET

PRO PET (476) - duální infradetektor , detektor je navíc odolný proti malým zvířatům do cca 18 kg.

525DM

525DM VISION A-M - duální detektor Vision 525DM má shodné vlastnosti jako PIR detektor Digigard 55 a je doplněn o další detekci - moderní mikrovlnný detektor. Oba principy detekce fungují v součinnosti a vzájemně se doplňují, navíc MW složka obsahuje i ochranu před nežádoucím zastíněním detektoru - ANTIMASKING. Zpracování obou signálů je plně digitální a umožňuje výrazným způsobem omezit vznik falešných poplachů.

DG-55

DG-55 - uální infrapasivní detektor s plně digitálním zpracováním signálu, digitální softwarová teplotní kompenzace, softwarová ochrana „SHIELD“ se dvěma stupni nastavení, digitální automatický čítač pulsů, vysoká odolnost proti RF rušení.

DG-65

DG-65 - infrapasivní QUAD detektor s plně digitálním zpracováním signálu, duální protichůdnou detekcí, digitální softwarovou teplotní kompenzací, softwarovou ochranou „SHIELD“ se dvěma stupni nastavení, digitálním automatickým čítačem pulsů, vysokou odolnost proti RF rušení.

DG-75

DG-75 - speciální „zdvojený“ infrapasivní detektor pro nejnáročnější prostředí, navíc s odolností vůči domácím zvířatům (do cca 40 kg). Detektor má plně digitální zpracování signálu, duální protichůdnou detekci, digitální softwarovou teplotní kompenzaci, softwarovou ochranu „SHIELD“ se dvěma stupni nastavení, digitální automatický čítač pulsů, vysokou odolnost proti RF rušení.

DG-467

DG-467 PARADOME - stropní duální infradetektor s elipsovitou charakteristikou 360o, s plně digitálním zpracováním signálu, digitální softwarovou teplotní kompenzací, softwarovou ochranu „SHIELD“ se dvěma stupni nastavení, digitálním automatickým čítačem pulsů, vysokou odolností proti RF rušení. Detektor má velkou plochu záběru pro různé instalační výšky se zachováním dostatečné citlivosti.

3D anti-mask

3D ANTI-MASK - vnitřní detektor s duálním PIR + IR antimaskingem. Duální PIR zajišťuje vysokou odolnost proti falešným poplachů při zachování dobré citlivosti. IR antimasking zajišťuje ochranu detektoru proti zastínění předmětem i proti zastříkání sprejem. Vhodný pro prostory kde je požadován antimasking a není žádoucí MW vyzařování.

DG-457

DG-457 GLASSTREK - moderní digitální detektor rozbití skla, využívající pokročilou technologii detekce a identifi kace tříštění skla. Detekce je založená na analýze tlakové vlny vzniklé prolomením skleněné plochy a na analýze následného tříštění skla.

VIBRO

VIBRO - mikroprocesorem řízený otřesový detektor s autokalibrací. Citlivost se nastavuje v režimu kalibrace, v kterém se do paměti detektoru ukládá intenzita úderu a otřesů, při kterých má dojít k vyvolání poplachu.

WLD38R

WLD38R - detektor zaplavení je používán zejména v místech, kde hrozí nebezpečí zatopení nebo úniku vody - sklepy, koupelny, WC, garáže atd…

FDR-26-S

FDR-26-S - opticko-kouřový požární detektor je určen jako doplňková signalizace k systémům EZS.

GD-983-NG

GD-983-NG - detektor plynu - zemní plyn

GD-983-CO

GD-983-CO - detektor plynu - CO

GD-983-LP

GD-983-LP - detektor plynu - propan-butan

SM-35B SM-35H

SM-35 - povrchový magnetický kontakt, určený pro povrchovou montáž, bez drátového vývodu, se svorkovnicí a krytem.

MET-44

MET-44 - masivní povrchový magnetický kontakt, určený pro povrchovou montáž na velká vrata, drátové vývody v pancéřové chráničce, možnost přejezdu autem.Na rozšiřování neustále pracujeme. Děkujemeza pochopení

Předchozí stránka: Maxim Guard
Následující stránka: EPS Systémy
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.