Nacházíte se: Úvod >> O naší společnosti >> Naše filozofie a cíle


Naší práci děláme proto, abychom nabízeli našim klientům a partnerům co nejlepší služby a maximální výkon.

Proto jsme si vytýčili tyto cíle:

  • vstřícný přístup k zákazníkům
  • průběžné zdokonalování zavedeného systému řízení
  • chceme přinášet stále něco nového, abychom se odlišovali od konkurence
  • trvale zdokonalujeme metodiku a rozsah výcviku i postupů ve všech oblastech
  • připravujeme zavedení účinného rizikového managementu, aby se zlepšila prevence rizik a minimalizoval vznik škod

K tomu, abychom řešili problémy s našimi klienty rychle a jednotlivě, nabízíme komplexní osobní konzultace s našimi specialisty.
Abychom byli schopni odpovědět na Vaše počáteční otázky a nabídnout Vám řešení Vaší situace, jsme pro počáteční kontakt dostupní rovněž telefonicky. Jak počáteční kontakty, tak telefonní rady jsou plně anonymní, nezávazné a jsou samozřejmě plně zdarma.

Se schopností empatie a zkušenostmi získanými na psychologických výcvikových kurzech a školeních Vám mohou naši konzultanti dokonce pomoct udržet chladnou hlavu ve výjimečných psychologických situacích a učinit správné rozhodnutí.


Upravili jsme náš systém řízení tak, aby splňoval normy ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 a jsme držiteli ceritikátů. Děláme všechno proto, abychom dosáhli co nejužitečnějších výsledků pro naše klienty. Toto zahrnuje kvalifikované informování před, během, a dokonce i po provedení úkolu; odborné provedení všech postupů, jak jsou schváleny; a poctivé, transparentní fakturování za provedené služby.


Stále se vyvíjíme, abychom byli schopni nabízet nejlepší služby a udržovat naše znalosti moderní a zároveň analyzujeme trh, abychom mohli reagovat na jeho průběžné změny požadavků.


Pracovníci absolvují vstupní přípravu, která je složena z legislativních základů, povinností strážných a bezpečnostních pracovníků a psychologické přípravy.


Vaše osobní data jsou chráněná ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů a mohou se s nimi, v případě potřeby, seznámit jen členové manažerského týmu. Všichni zaměstnanci jsou vázáni služebním a obchodním tajemstvím, která brání zneužití informací a zaručuje zákazníkům plnou diskrétnost. Zaměstnanci jsou podrobováni důkladné bezpečnostní prověrce.


My jednáme slušně. S našimi klienty, partnery, dodavateli i konkurenty. Když nemůžeme nebo nechceme provést nějakou službu, řekneme Vám to otevřeně a poctivě.

Předchozí stránka: Garance a jistota
Následující stránka: Kvalita služeb
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.