Nacházíte se: Úvod >> O naší společnosti >> Kvalita služeb


Kvalita poskytovaných služeb je dosahována celým komplexem činností, kdy každá z nich svým dílem přispívá k dosažení zaručeného výsledku.


Základním předpokladem pro dosažení kvality poskytovaných služeb je dodržování těchto pravidel.


Zaměstnanci RCS Security spol. s r.o., kteří vykonávají fyzickou ochranu osob a majetku, jsou podrobováni důkladné bezpečnostní prověrce.


Před nástupem do výkonu zaměstnání absolvují pracovníci vstupní přípravu, která je složena z legislativních základů, povinností strážných a bezpečnostních pracovníků, apod.


Všichni zaměstnanci RCS Security spol. s r.o. jsou vázáni služebním a obchodním tajemstvím, která brání zneužití informací a zaručuje zákazníkům plnou diskrétnost. Na požadavek klienta provádíme převzetí zaměstnanců klienta (části zaměstnanců např. při restrukturalizaci organizace klienta), jejich rekvalifikaci a využití při plnění služeb ostrahy majetku a osob.


Každý pracovník absolvuje speciální školení a výcvik zaměřený na specializaci jeho výkonu. Součástí je psychologické vyšetření, především u pracovníků speciálních služeb pravidelné měsíční školení z oblasti legislativy (trestní právo, zákoník práce, občanský zákoník, přestupkový zákon) a specifické problémy, vyplývající z výkonu služby. Výcvikové kempy pro pracovníky osobní ochrany a zásahových skupin.


RCS Security spol. s r.o. uplatňuje dvoustupňový kontrolní systém, který zahrnuje:

  • kontroly prováděné řídícími pracovníky společnosti
  • kontroly prováděné pracovníky speciálního oddělení, za tímto účelem vytvořeným

V nočních hodinách je navíc kontrola výkonu služby prováděna pracovníky zásahových skupin.


Děláme všechno proto, abychom dosáhli výsledků co nejužitečnějších pro naše klienty. Toto zahrnuje kvalifikované informování před, během, a dokonce i po provedení úkolu a odborné provedení všech postupů, jak jsou schváleny.


Náš systém řízení jsme upravili tak, aby splňoval normu ISO 9001:2002 . V současné době probíhá certifikace.

Předchozí stránka: Naše filozofie a cíle
Následující stránka: Kariéra
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.