Nacházíte se: Úvod >> AKČNÍ NABÍDKY >> EZS a CCTV zdarma


Potřebujete zabezpečit a střežit byt, dům nebo jakýkoliv soukromý či firemní objekt? Nemáte instalovaný žádný zabezpečovací. systém ?

Nevadí, právě pro Vás je určená naše speciální nabídka.

Nabízíme bezkonkurenční ceny na dodání a instalaci jakéhokoliv elektronického zabezpečovacího systému. Navíc:

  • Pokud se rozhodnete, že využijete našich služeb a necháte se naší firmou střežit prostřednictvím Pultu Centrální Ochrany ( PCO ) nebo Video Pultu Centrální Ochrany ( VPCO ) - nabízíme dodání a montáž elektronického zabezpečovacího systému zdarma. Ano, je to skutečně tak.
  • Platit budete pouze měsíční paušál za střežení objektu pomocí PCO nebo VPCO po předem domluvenou dobu. Měsíční paušál je závislý na hodnotě instalovaného zařízení a u EZS a střežení prostřednictvím PCO to funguje tak, že dvacet měsíců platíte paušál za střežení v hodnotě 1/20 pořizovací částky za EZS. Po tuto dobu je zařízení majetkem RCS Security a vy ho máte v pronájmu. Po uplynutí této doby se stává Vaším majetkem a je jen na Vás, zda budete dále využívat naší službu střežení pomocí PCO.

U CCTV to funguje tak, že deset měsíců platíte paušál za střežení v hodnotě 1/10 pořizovací částky za CCTV. Po tuto dobu je zařízení majetkem RCS Security a vy ho máte v pronájmu. Po uplynutí této doby se stává Vaším majetkem a je jen na Vás, zda budete dále využívat naší službu střežení pomocí VPCO.

Nebudeme Vás nutit podepisovat žádnou smlouvu. Sepíšeme pouze protokol o převzetí zařízení a v případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete ukončit střežení před uplynutím doby pronájmu, tak si jednoduše zařízení odmontujeme a spolupráci ukončíme. Bez jakéhokoliv poplatku, bez sankcí. Opravdu to jde i bez smlouvy.


Máte-li zájem o bližší informace k tématu EZS a CCTV ZDARMA, kontaktujte nás.
Vyplňte prosím pole "Váš dotaz" a chcete-li od nás odpověď, tak také "Email".


Jméno:
Email (pro odpověď): *
Vzkaz:

Předchozí stránka: EZS a CCTV na splátky
Následující stránka:Produkty a služby
RCS Security spol. s.r.o.
Občanská 1170/31
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 132 166
Email: info@rcssecurity.cz

Copyright © 2004–2014 - RCS Security spol. s r.o., email: info@rcssecurity.cz. Všechna práva vyhrazena.